Pasif Gelir Yalanı – İnternetten Para Kazanma Serüvenim

Pasif gelir ve internetten para kazanma kavramları tam 15 yıl önce hayatıma girdiler ve uzun yıllar boyunca kafamın bir köşesinde gerçekleştirmek istediğim bir yan proje olarak kendilerine yer edindiler. Bu kavramlar ilginizi çekiyorsa, gelin ve bu serüvenime ortak olun… ————————– Çok uzun bir süredir çekmek istediğim bir konuydu bu fakat vakit bulamıyordum. Başlıktaki kelimeler sizde…

Pasif gelir ve internetten para kazanma kavramları tam 15 yıl önce hayatıma girdiler ve uzun yıllar boyunca kafamın bir köşesinde gerçekleştirmek istediğim bir yan proje olarak kendilerine yer edindiler.

Bu kavramlar ilginizi çekiyorsa, gelin ve bu serüvenime ortak olun…

————————–

Çok uzun bir süredir çekmek istediğim bir konuydu bu fakat vakit bulamıyordum. Başlıktaki kelimeler sizde ne kadar heyecan uyandırıyorsa bende de geçtiğimiz 15 yıl boyunca bu heyecanı uyandırdılar. İnternetten para kazanmak, pasif gelir elde etmek, bunlar mükemmel terimler ve bunlardan bahsedeceğim bu videoda, fakat sizi yanıltmak istemiyorum.

Herhangi bir şekilde internetten nasıl para kazanacağınızı veya nasıl pasif gelir elde edeceğinizi bu videoda anlatmayacağım. Bunlardan bahsetmeyeceğim, vaktinizi almak istemiyorum bu niyetle geldiyseniz.

İkinci olarak da birazcık attığım başlıktan bahsedelim.

Pasif gelir yalanından ne kastediyorum ben?

Pasif gelir konseptinin bir yalan olduğunu kastetmiyorum. Elbette internetten para kazanabilir, hatta pasif bir gelir elde ederek çalışmadan hayatınızı sürdürebilirsiniz. Pasif gelir yalanından kastım, böyle benim gibi insanların internette karşınıza oturarak bir haftada yüzlerce dolar kazan internetten, hemen e-ticaret siteni kur ve pasif gelirle bir daha çalışmana gerek olmayacak. Bu tarz insanların size pasif gelir hakkında söylediği şeylerin yalan olduğunu anlatacağım bu videoda.

Amacım ümidinizi kırmak değil, pozitif şeyler de söyleyeceğim. Video boyunca anlatacağım şey benim pasif gelir ve internetten para kazanmak kavramları ile olan 15 yıllık serüvenim. Bu videoda bunlardan bahsedeceğim, hadi başlayalım, 15 yıl geriye gidiyoruz şimdi.

İnternetten İlk Kazandığım Para
Liseyi yeni kazanmışım, Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi ve şöyle bir geleceğime göz gezdiriyorum, 4 sene boyunca ben burada liseyi okuyacağım eşşek gibi üniversite sınavına çalışacağım, 5 sene hazırlık var ise Üniversitede okuyacağım ve 9-10 senenin ardından asgari ücretin 1,5-2 katına tekabul eden bir maaş ile gittiğim üniversiteye bağlı olarak çalışmaya başlayacağım. Ve kendime dedim ki liseye girdiğimde 9-10 sene okumak yerine eğer ben bir yöntem geliştirebilirsem bir şekilde para kazanmayı öğrenebilirsem bu 9-10 sene boyunca bunların hiçbirini yapmayay gerek kalmayacak, çünkü zaten üniversiteyi bitirince eğitimin bir nebze amacı para kazanmak sonunda………..

————————–
🌍 Maceralarımı Instagram Üzerinden Takip Et: r

❤️ Kanala Abone ol: Z

⭐️ Ücretsiz E-mail Bültenime Katıl: 4

#yirmilerim #pasifgelir #internettenparakazanmak